Anu Heinsalu

‘’Pea 3 aastat tagasi olin iga kuu nohus, kuigi elasin üldiselt tervislikke elusviise järgides. Kasutasin selleks hetkeks regulaarselt Quixx spreisid, erinevaid käsimüügi nohuravimineid ning lõpuks, kui nohu arenes põskkoopapõletikuks, ka antibiootikume. Üldiselt muutus regulaarne külmetushaiguste põdemine tüütuks ning kurnavaks. Mitmenda kõrva-, nina-kurguarsti juurde sattudes soovitati mulle nina regulaarset loputamist ning tutvustati selleks väga mugavat vahendit – Capster. Olles juba üsna lootusetus seisus ei pidanud ma paljuks ka antud tootele võimalust anda ning olen ülimalt rahul, et seda tegin. Olen sellest ajast alates regulaarselt Capsteri abil nina loputanud igal hetkel, kui tunnen, et hakkan haigestuma ning olen reaalselt haigestunud nohusse vaid korra, misjuhul kasutasin samuti Capsterit ning tavapäraselt nädalaid kestev nohu möödus päevadega. Kindlasti on kogu tervislik olukord väga mitmetest asjaoludest sõltuv, kuid olen nina loputamise enda haigusi ennetavate meetodite hulka kindlalt lülitanud.

Algselt Capsterit ostes mingeid kahtlusi ei tekkinud, kuna toote tutvustus ja ideeline sisu on loogilised. Kuna probleemid olid minu puhul tõsised ning olin ravimite peale päris palju kulutanud, siis Capster, lootustandva lahendusena, oli pigem soodne ning ei kahelnud ka hinnast tulenevalt selle katsetamises. Olen tänu Capsterile säästnud väga korraliku hulga raha, mille oleksin muidu kulutanud näiteks Quixx spreidele, mis Capsteri abil nina loputamisega pole mingil tasandil isegi võrreldavad.

Minu regulaarseks kujunenud haiguskäik sai lahenduse paralleelselt Capsteri kasutamisega, mistõttu olin tulemusega rahul ja olen toodet ka edasi ennetava vahendina kasutanud. 

Capsterit on väga lihtne kasutada! Olen püüdnud ka varasemalt nohu korral ninaloputust harrastada, kuid Capster teeb selle päriselt mugavaks, sest toode on väike ning kergesti ka reisile kaasa võetav, mida enamasti ka teen. Capsteri soolasegud on samuti väga mugavad kasutada nii kodus kui reisile kaasa võttes. 

Soovitan kindlasti, nii neile, kel tõsisemaid ning kroonilisemaid probleeme nohuga, kui ka neile, kel ehk ei ole kroonilisi muresid, kuid kes nohu korral sooviksid tavapärasest kiiremini leevendust saada või nohu hoopis ennetada! Ise usun, et minu puhul on kõik kolm varianti läbi käidud ja jätkan regulaarselt toote kasutamist. Nii mõnigi tuttav on minu soovituse peale ka Capsteri soetanud ja samuti rahul!

Lisaksin veel seda, et Capsteri meeskonnaga on lihtne suhelda ning toote tellimine on samuti mugav! Olen tänulik, et juhuse tahtel selle lahenduseni jõudsin ning kasutan hoogsalt edasi! :)’’