Püsitellimus

Meie püsitellimus on loodud selleks, et võiksid end alati hästi tunda. Loputussegu pakikesed ilmuvad tugeva ja vastupidava ümbriku sees justkui võluväel sinu postkasti 📬. Täpselt nii tihti kui vajad ja nii kaua kui tahad. Lihtne.
❗Hetkel on toodete nõudlus tavapärasest oluliselt suurem ning kogused piiratud❗ Kindlusta endale püsitellimus ja vii ost lõpuni ⏰

 1. Kuutasu alates 4.25 €
 2. Lõpeta või muuda tellimust igal ajal
 3. Transport alati TASUTA
VAATA LÄHEMALT

Leevenda pidevat ninakinnisust ja nohu Capsteri püsitellimusega

Lihtsalt vali, kui tihti soovid nina loputada ja paneme stardipaki teele.

 • Saadame pakiautomaati stardipaki, millest leiad kõik nina loputamiseks vajaliku

  Pakis on Eesti arstidega välja töötatud Capsteri ninaloputusseade, 40 ninaloputussegu ja 500 ml pudelivesi, mida saad edaspidi mugavalt loputamiseks kasutada.

 • Sõltuvalt sinu valikust, saadame 15 või 25 päeva pärast teele esimese püsitellimuse ümbriku

  Tugevast papist ümbrik koos 30 ninaloputusseguga jõuab otse sinu postkasti. Ja nii ka edaspidi – iga 60 või 30 päeva järel, sõltuvalt sellest, millise sagedusega paketi liitudes valid.

 • Sina kontrollid täielikult oma püsitellimust – muuda või tühista igal ajal

  Loputa oma nina täpselt nii tihti kui tahad. Sul on alati võimalus oma püsitellimust vaid mõne klikiga muuta, tühistada või pausile panna. Nii ei kogune koju kunagi üleliigseid segusid.

Püsitellimuse paketid

Püsitellimuse vormistamiseks pead otsustama, kui tihti soovid nina loputada, sest nii teame, kui sageli sulle loputussegusid saata. Püsitellimuspaketti saab saab igal ajal suurendada, vähendada või katkestada.

Vaata pakette siit

Oodatud leevendus, otse koju

Püsitellimusega tuleb kõik, mida vajad selleks, et unustada ninaprobleemid ja nohu ning tunda end alati hästi, otse sinu postkasti. Alatest Capsteri unikaalsest ninaloputusseadmest, lõpetades igakuiste loputussegudega, et sa ei peaks enam kunagi muretsema varude lõppemise pärast.

Loodud Eestis külmade ilmade kiuste

Meie, põhjamaallased teame, mida tähendab kinnine ja valus nina. Seepärast töötasimegi koos parimate Eesti kõrva-nina-kurguarstidega, et leida parim lahendus, mis töötaks terve elu. Vastupidavast silikoonmaterjalist Capster on valmis võtma ette iga katsumuse. Olenemata ilmast.

Peamised küsimused

 • Mida kujutab endast püsitellimus?

  Püsitellimuse vormistamisel saad meie stardipakiga kõik vajaliku, et sõltuvat loputamiste tihedusest, 2-4 nädalat muretult nina loputada. See on hea aeg, et Capsterit testida ja mõista, et see annab sulle leevenduse, mida otsisid.

  Stardipakk maksab 29.95 € ja see sisaldab Capsteri seadet ning 40 ninaloputussegu, mis saadetakse sinu valitud pakiautomaati. Püsitellimusega liitudes pead valima, kui tihti nina soovid loputada. Selle info alusel saadame esimese püsitellimusümbriku sinu postkasti 15 kuni 25 päeva pärast, et ninaloputussegu kunagi otsa ei saaks. Edaspidi jõuavadki püsitellimusümbrikud sinu postkasti 1 või 2 kuu tagant. Pärast püsitellimusega liitumist saad sa seda alati lihtsasti muuta või tühistada.

 • Kas ma saan hakata püsitellijaks, kui mul on juba Capster olemas?

  Muidugi saad. Enne püsitellimuse pakettide valikut saab otsustada kahe valiku vahel: 1) "Tellin stardipaki" või 2) "Mul on juba Capster".

  Valides 2) variandi jääb stardipaki osa vahele ning saadame püsitellimuse ümbriku kohe välja.

 • Kuidas ma püsitellimuse pakette muudan?

  Püsitellimuse pakette saab igal ajal muuta. Selleks logi oma kasutajaga sisse, vali vasakust menüüst Püsitellimused ja tühista praegune püsitellimus. Seejärel vali vastavalt soovile uus.

 • Kuidas ma püsitellimuse katkestan?

  Püsitellimust saab igal ajal katkestada. Selleks logi oma kasutajaga sisse, vali vasakust menüüst Püsitellimused ja tühista praegune püsitellimus.

LOE KKK