Püsitellimus

Meie püsitellimus on loodud selleks, et võiksid end alati hästi tunda. Loputussegu pakikesed ilmuvad tugeva ja vastupidava ümbriku sees justkui võuväel sinu postkasti. Täpselt nii tihti kui vajad ja nii kaua kui tahad. Lihtne.

 1. Kuutasu alates 3,99 €
 2. Lõpeta või muuda tellimust igal ajal
 3. Transport alati TASUTA
VAATA LÄHEMALT

Leevenda pidevat ninakinnisust ja nohu Capsteri püsitellimusega

Lihtsalt vali, kui tihti soovid nina loputada ja paneme stardipaki teele.

 • Saadame pakiautomaati stardipaki, millest leiad kõik nina loputamiseks vajaliku

  Pakis on Eesti arstidega välja töötatud Capsteri ninaloputusseade, 30 ninaloputussegu ja 500 ml pudelivesi, mida saad edaspidi mugavalt loputamiseks kasutada.

 • Sõltuvalt sinu valikust, saadame 15 või 25 päeva pärast teele esimese püsitellimuse ümbriku

  Tugevast papist ümbrik koos 30 ninaloputusseguga jõuab otse sinu postkasti. Ja nii ka edaspidi – iga 60, 30 või 15 päeva järel, sõltuvalt sellest, millise sagedusega paketi liitudes valid.

 • Sina kontrollid täielikult oma püsitellimust – muuda või tühista igal ajal

  Loputa oma nina täpselt nii tihti kui tahad. Sul on alati võimalus oma püsitellimust vaid mõne klikiga muuta, tühistada või pausile panna. Nii ei kogune koju kunagi üleliigseid segusid.

Püsitellimuse paketid

Püsitellimuse vormistamiseks pead otsustama, kui tihti soovid nina loputada, sest nii teame, kui sageli sulle loputussegusid saata. Püsitellimuspaketti saab saab igal ajal suurendada, vähendada või katkestada.

Vaata pakette siit

Oodatud leevendus, otse koju

Püsitellimusega tuleb kõik, mida vajad selleks, et unustada ninaprobleemid ja nohu ning tunda end alati hästi, otse sinu postkasti. Alatest Capsteri unikaalsest ninaloputusseadmest, lõpetades igakuiste loputussegudega, et sa ei peaks enam kunagi muretsema varude lõppemise pärast.

Loodud Eestis külmade ilmade kiuste

Meie, põhjamaallased teame, mida tähendab kinnine ja valus nina. Seepärast töötasimegi koos parimate Eesti kõrva-nina-kurguarstidega, et leida parim lahendus, mis töötaks terve elu. Vastupidavast silikoonmaterjalist Capster on valmis võtma ette iga katsumuse. Olenemata ilmast.

Peamised küsimused

 • Mis asi see nina loputamine on?

  Nina loputamine on lihtne ja mugav tegevus, kus suur kogus (vähemalt 250 ml) soolalahust liigub väikese survega ühest ninasõõrmest sisse ning teisest välja. Tegevust tuleb korrata mõlema nina poolega.

 • Milleks nina loputamine üldse vajalik on?

  Nina loputamine aitab puhastada ninakoopad ärritavatest teguritest nagu tolm, pisikud, koorikud, allergeenid, liigne nohu ning on niisutava toimega. Tänu sellele aitab nina loputamine leevendada kroonilise, allergilise ja külmetusest tingitud nohu sümptomeid, tõstes märgatavalt elukvaliteeti.

 • Kui tihti võib Capsterit kasutada?

  Capsterit võite julgelt kasutada 3-6 korda päevas või vastavalt arsti soovitusele. Oluline on, et üks loputuskord oleks piisavalt suur (500 ml).

 • Kas Capsteri ninaloputusseadmel on olemas ka oma spetsiaalne pudel?

  Capsteril ei ole enda spetsiaalset pudelit väga lihtsalt põhjusel. Meie eesmärk oli turule tuua kompaktne ja mugav ninaloputusseade, mis ühilduks iga tavalise (loe: standardsete mõõtmetega) poole liitrise plastik pudeliga. Tänu sellele ei ole seadme kasutaja seotud pidevalt ühe konkreetse loputusanumaga, vaid saab Capsterit mugavalt kaasas kanda ning leida vajadusel sobiva pudeli.

LOE KKK