Capsteri Stardipakk

Koostöös Eesti kõrva-nina-kurguarstidega välja töötatud meditsiinilisest silikoonist ninaloputusseade Capster® on efektiivsem kui ninaloputuskann, puhastades nina ja nina kõrvalkoopad korraga 500 ml soolalahusega, eemaldades paksema sekreedi ja koorikud ning vähendades ninna kogunenud bakterite, viiruste ja allergeenide hulka. Capster aitab tulemuslikult leevendada nii ägeda (viirusliku, bakteriaalse) nohu, kroonilise nohu (sh põskkoopapõletiku) kui ka allergilise nohu sümptomeid.

Lisaks sellele aitab nina loputamine Capsteriga taastada limaskesta loomuliku funktsiooni peale nina või nina kõrvalkoobaste operatsiooni. Capsterit võib kasutada samaaegselt või ka pärast pikaajalisemat ninapihustite või ninatilkade manustamist.

Pakis sisaldub:

• Ninaloputusseade Capster
• 40x 5g Ninaloputussegu kotikest, mis sisaldab lihtsalt kasutatavaid ja eelsegatud farmatseutilise kvaliteediga (99% puhas) naatriumkloriidi ning naatriumbikarbonaadi segu. Sellest kogusest saab mugavalt valmistada balansseeritud pH-ga 20L isotoonilist (0.9%-ne soolvesi) loputuslahust.
• Kasutusjuhendid
• 0.5L Aura vesi, sest selle pudel on nina loputamiseks üks parimatest

❗Hetkel on toodete nõudlus tavapärasest oluliselt suurem ning kogused piiratud❗ Kindlusta endale Stardipakk ja vii ost lõpuni ⏰

36.45  Püsitellimusega saad Stardipaki 3.5 € soodsamalt! Vaata lähemalt

5 laos