Capster

 • Ninaloputusseade Capster

  Capster loputab Sinu nina korraga 500ml füsioloogilise lahusega, pakkudes efektiivset ja teaduspõhist sümptomite leevendust kroonilise, allergilise ja külmetusest tingitud nohule.


  Capsteri lihtsa välimuse all peituvad õhu- ja vedelikuvoolu reguleerivad mehhanismid, mis muudavad ninaloputuse mugavaks ja tulemuslikuks. Kõrva-, nina- ja kurguarstidega väljatöötatud spetsiaalne otsik sobib nagu valatult igasse ninasse.

  Capster ühildub iga tavalise 0.5l plastmassistpudeliga, mis võimaldab kasutajal nina loputada positiivse madala rõhuga, et nina ja ninakõrvalkoopad saaks täielikult puhastatud. Capsteri eriline kuju võimaldab loputuse ajal hoida pead püstises asendis, mis tagab efektiivse loputuse. Kuna nina loputamisel puuduvad kahjulikud kõrvalmõjud ning piiratud pole kasutusaeg ega kasutuskorrad, teeb see toote sobilikuks ka lastele ja lapseootel naistele.

  Pakendi sisu: ninaloputusseade Capster; Capsteri ninaloputussegu 5 g (3 tk) ; infoleht

   

  EESTI TOODE

  19.95
 • Capsteri ninaloputussegu

  Capsteri ninaloputussegu on pulber füsioloogilise soolalahuse (NaCl + NaHCO3, 0,9%) valmistamiseks, mis on mõeldud nina ja ninakõrvalkoobaste niisutamiseks ja puhastamiseks. Lahus sobib kasutamiseks ka inhalaatorites.

  Vajalikud lisavahendid nina loputamiseks:

  1. Ninaloputusseade Capster
  2. Puhas 500 ml keermega plastist joogipudel, millel ei ole olnud kokkupuudet kemikaalide ega mürgiste ainetega.
  3. Puhas gaseerimata maitsestamata ilma lisaaineteta vesi 500 ml.

  Paki sisu: 10x5g Capsteri ninaloputusegu pakikest
  Segu koostis ühes pakis (5 g):

  • Naatriumkloriid (3.5 g)
  • Naatriumbikarbonaat (1.5 g)
  3.95